MOKYKLOS PASIEKIMAI
Konkurse Vilniaus apskrities švietimo įstaigų gražiausia aplinka
mokykla užėmė II vietą tarp mokyklų etnokultūros muziejų ir apdovanota Vilniaus apskrities viršininko administracijos ir Lietuvai pagražinti Vilniaus draugijos diplomu bei rėmėjų įsteigtais prizais.
KIETAVIŠKIŲ PAGRINDINĖS MOKYKLOS MOKINIŲ
2018 M. PASIEKIMAI
SAVIVALDYBĖS OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ LAUREATAI
Eil. Nr. |
Mokinių skaičius (mokinio v., pavardė, kl.) |
Pavadinimas |
Laimėjimai (pasiekimai) |
Mokinį ruošęs mokytojas |
1. |
5 mokiniai |
Orientacinės žaidynės Pagauk vėją |
I vieta |
Indrė Kurminaitė |
2. |
1 mokinys (D. Kučinskas) |
Elektrėnų sav. 912 kl. mokinių geografijos olimpiada Mano gaublys |
I vieta |
N. Plančiūnas |
3. |
6 mokiniai (5-10 kl.) |
Elektrėnų sav. 2017-2018 m. m. moksleivių (berniukų) žaidynių atskirų rungčių varžybos |
I vieta |
A. Taparauskienė |
4. |
10 mokinių (5-6 kl.) |
Elektrėnų sav. mokinių žaidynių mergaičių kvadrato varžybos |
I vieta |
A. Taparauskienė |
5. |
10 mokinių (5-6 kl.) |
Elektrėnų sav. mokinių žaidynių berniukų kvadrato varžybos |
I vieta |
A. Taparauskienė |
6. |
12 mokinių |
Elektrėnų sav. mokinių žaidynių merginų futbolo varžybos |
I vieta |
A. Taparauskienė |
7. |
4 mokiniai (5-10 kl.) |
Elektrėnų sav. moksleivių šaškių varžybos |
II vieta |
A. Taparauskienė |
8. |
6 mokiniai (5-10 kl.) |
Elektrėnų sav. 2017-2018 m. m. moksleivių (mergaičių) žaidynių atskirų rungčių varžybos |
II vieta |
A. Taparauskienė |
9. |
1 mokinė (E. Nikita) |
Elektrėnų sav. mokinių konkursas Raštingiausias aštuntokas |
II vieta |
R. Matonienė |
10. |
1 mokinė (R. Pažėraitė) |
Elektrėnų sav. 58 kl. mokinių matematikos olimpiada |
II vieta |
A. Valiūnas |
11. |
4 mokiniai (5-10 kl.) |
Elektrėnų sav. mokinių šaškių varžybos |
III vieta |
A. Taparauskienė |
12. |
8 mokiniai (5-10 kl.) |
Elektrėnų sav. 2017-2018 m. m. moksleivių žaidynių kroso estafetės varžybos |
III vieta |
A. Taparauskienė |
13. |
14 mokinių (5-10 kl.) |
Elektrėnų sav. 2017-2018 m. m. moksleivių žaidynių keturkovės varžybos |
III vieta |
A. Taparauskienė |
14. |
1 mokinė (A. Nedzveckaitė) |
Elektrėnų sav. mokinių Raštingiausio ketvirtoko konkursas |
III vieta |
L. Živulskienė |
15. |
1 mokinė (M. Jankauskaitė) |
Elektrėnų sav. pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas |
III vieta |
L. Živulskienė |
16. |
1 mokinys (K. Baltrušaitis) |
Elektrėnų sav. pradinių klasių mokinių matematikos konkursas |
III vieta |
L. Živulskienė |
17. |
2 mokiniai (L. Janušauskas, E. Nikita) |
Elektrėnų sav. 58 kl. mokinių matematikos olimpiada |
III vieta |
A. Valiūnas D. Gudelienė |
18. |
2 mokiniai (D. Dulskas, L. Janušauskas) |
Elektrėnų sav. 68 kl. mokinių geografijos olimpiada Mano gaublys |
III vieta |
N. Plančiūnas |
18 prizinių vietų: I vietos - 6; II vietos - 4; III vietos - 8.
TARPTAUTINIŲ, RESPUBLIKINIŲ RENGINIŲ, OLIMPIADŲ, KONKURSŲ, VARŽYBŲ LAUREATAI
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, pavardė, klasė |
Pavadinimas |
Laimėjimas (pasiekimai) |
Mokinį ruošęs mokytojas |
1. |
1 mokinys (M. Jakšta) |
KINGS olimpiados finalas (anglų k.) |
I lygmens diplomas |
E. Marmukonienė |
2. |
1 mokinys (M. Jakšta) |
Lietuvių k. konkursas Olympis 2018 pavasario sesija |
I laipsnio diplomas |
J. Kazareva |
3. |
1 mokinys (M. Jakšta) |
Anglų k. konkursas Olympis 2018 pavasario sesija |
I laipsnio diplomas |
E. Marmukonienė |
4. |
3 mokiniai |
Anglų k. konkursas Olympis 2018 rudens sesija |
I laipsnio diplomai |
E. Marmukonienė |
5. |
2 mokiniai |
Lietuvių k. konkursas Olympis 2018 rudens sesija |
I laipsnio diplomai |
J. Kazareva |
6. |
1 mokinė (M. Janavičiūtė) |
Matematikos konkursas Kengūra 2018 |
I vietos diplomas |
D. Gudelienė |
7. |
3 mokiniai (A. Jasinskas, L. Janušauskas, E. Nikita) |
Respublikinis Konstitucijos egzaminas, I etapas |
I vietos diplomai |
I. Žigutienė L. Pluščauskienė |
8. |
1 mokinė (L. Kamštaitytė) |
Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyrinė ekspedicija 2017-2018 m. m. |
I laipsnio diplomas |
D. Gudelienė |
9. |
1 mokinė (S. Puidokaitė) |
Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyrinė ekspedicija 2017-2018 m. m. |
I laipsnio diplomas |
D. Gudelienė |
10. |
3 mokiniai |
Anglų k. konkursas Olympis 2018 rudens sesija |
II laipsnio diplomai |
E. Marmukonienė |
11. |
4 mokiniai |
Lietuvių k. konkursas Olympis 2018 rudens sesija |
II laipsnio diplomai |
J. Kazareva |
12. |
1 mokinė (E. Nikita) |
Lietuvių k. konkursas Olympis 2018 rudens sesija |
II laipsnio diplomas |
R. Matonienė |
13. |
2 mokiniai (R. Pažėraitė, E. Nikita) |
Matematikos konkursas Olympis 2018 |
II laipsnio diplomai |
A. Valiūnas D. Gudelienė |
14. |
1 mokinys (B. Vaiciukevičiūtė) |
Fizikos konkursas Olympis 2018 |
II laipsnio diplomas |
V. Kubilienė |
15. |
4 mokiniai |
Biologijos konkursas Olympis 2018 |
II laipsnio diplomai |
I. Kurminaitė |
16. |
1 mokinė (E. Nikita) |
KINGS olimpiados finalas (anglų k.) |
II lygmens diplomas |
E. Marmukonienė |
17. |
1 mokinė (M. Janavičiūtė) |
KINGS pavasario sesija (matematika) |
II lygmens diplomas |
D. Gudelienė |
18. |
1 mokinė (E. Nikita) |
KINGS pavasario sesija (matematika) |
II lygmens diplomas |
D. Gudelienė |
19. |
2 mokiniai (R. Pažėraitė, G. Janavičius) |
Matematikos konkursas Kengūra 2018 |
II vietos diplomas |
A. Valiūnas |
20. |
1 mokinė (R. Pažėraitė) |
Fizikos konkursas Olympis 2018 |
III laipsnio diplomas |
V. Kubilienė |
21. |
2 mokiniai (N. Bliukus, R. Pažėraitė) |
Informacinių technologijų konkursas Olympis 2018 rudens sesija |
III laipsnio diplomai |
D. Galinienė |
22. |
2 mokiniai (G. Taparauskaitė, B. Vaiciukevičiūtė) |
Matematikos konkursas Olympis 2018 |
III laipsnio diplomai |
A. Valiūnas D. Gudelienė |
23. |
6 mokiniai |
Lietuvių k. konkursas Olympis 2018 rudens sesija |
III laipsnio diplomai |
J. Kazareva |
24. |
2 mokiniai (D. Dulskas, R. Pažėraitė) |
Geografijos konkursas Olympis 2018 rudens sesija |
III laipsnio diplomai |
N. Plančiūnas |
25. |
2 mokiniai (G. Taparauskaitė, H. Kurdyan) |
Istorijos konkursas Olympis 2018 rudens sesija |
III laipsnio diplomai |
I. Žigutienė |
26. |
1 mokinys (D. Jatkauskas) |
KINGS pavasario sesija (matematika) |
III lygmens diplomas |
D. Gudelienė |
27. |
1 mokinė (A. Šinkūnaitė) |
KINGS pavasario sesija (matematika) |
III lygmens diplomas |
D. Gudelienė |
28. |
2 mokiniai (D. Dulskas, D. Kučinskas) |
Matematikos konkursas Kengūra 2018 |
III vietos diplomas |
A. Valiūnas |
28 prizinės vietos: I laipsnio - 9; II vietos - 10; III vietos - 9.
DALYVAVIMAS TARPTAUTINIUOSE, RESPUBLIKINIUOSE RENGINIUOSE,
AKCIJOSE
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, pavardė, klasė |
Pavadinimas |
Laimėjimas (pasiekimai) |
Mokinį ruošęs mokytojas |
1. |
1-10 kl. mokiniai |
Akcijos Atmintis gyva, nes liudija, Neužmirštuolė |
Padėka mokyklai |
I. Žigutienė L. Pluščauskienė |
2. |
1-10 kl. mokiniai |
Akcija Darom 2018 |
|
Klasių auklėtojai |
3. |
1-10 kl. mokiniai |
Akcija Savaitė be patyčių |
- |
J. Ivanovaitė |
4. |
58 mokiniai (5-10 kl.) |
Pilietinė iniciatyva Atminties kelias, skirtas Lietuvos žydų genocido aukų atminimo dienai |
Padėka mokyklai |
I. Žigutienė L. Pluščauskienė |
5. |
5-10 kl. mokiniai |
Akcija Raktai iš paliktų namų, skirta Gedulo ir vilties dienai |
Padėka mokyklai |
L. Pluščauskienė I. Žigutienė |
6. |
5-10 kl. mokiniai |
Respublikinis Konstitucijos egzaminas, I etapas |
Padėka mokyklai |
L. Pluščauskienė I. Žigutienė |
7. |
51 mokinys (5-10 kl.) |
Akcija Konstitucija gyvai |
Padėka mokyklai |
L. Pluščauskienė I. Žigutienė |
8. |
56 mokiniai: 21 (1-4 kl.), 35 (5-10 kl.) |
IT Bebro konkursas |
Padėkos |
D. Galinienė |
9. |
33 mokiniai |
Matematikos konkursas Kengūra 2018 |
Padėkos |
D. Gudelienė A. Valiūnas |
10. |
7 mokiniai |
Rusų kalbos Kengūra 2018 |
Padėkos |
I. Rastorgujeva |
11. |
9-10 kl. mokiniai |
Europos egzaminas |
Diplomai |
L. Pluščauskienė I. Žigutienė |
12. |
32 mokiniai (4-10 kl.) |
KINGS olimpiados kvalifikacinis turas |
- |
E. Marmukonienė |
13. |
3 mokiniai |
Istorijos Konkursas Olympis 2018 |
Padėkos |
L. Pluščauskienė I. Žigutienė |
14. |
4 mokiniai |
Matematikos konkursas Olympis 2018 |
Padėka |
D. Gudelienė |
15. |
1 mokinys |
Biologijos konkursas Olympis 2018 pavasario sesija |
Padėka |
I. Kurminaitė |
16. |
5 mokiniai |
Biologijos konkursas Olympis 2018 rudens sesija |
Padėkos |
I. Kurminaitė |
17. |
3 mokiniai |
Geografijos konkursas Olympis 2018 rudens sesija |
Padėkos |
N. Plančiūnas |
18. |
6 mokiniai |
Istorijos konkursas Olympis 2018 rudens sesija |
Padėkos |
I. Žigutienė |
19. |
5 mokiniai |
Informacinių technologijų konkursas Olympis 2018 rudens sesija |
Padėkos |
D. Galinienė |
20. |
2 mokiniai |
Chemijos konkursas Olympis 2018 |
Padėkos |
V. Kubilienė |
21. |
2 mokiniai |
Fizikos konkursas Olympis 2018 |
Padėkos |
V. Kubilienė |
22. |
7 mokiniai |
KINGS matematikos olimpiados atrankinis turas |
Padėkos |
L. Živulskienė |
23. |
5 mokiniai |
KINGS matematikos olimpiados atrankinis turas |
Padėkos |
K. Nedzveckienė |
24. |
25 mokiniai |
KINGS pavasario sesija (matematika) |
Padėkos |
D. Gudelienė A. Valiūnas |
25. |
23 mokiniai |
KINGS matematikos olimpiados atrankinis turas |
Padėkos |
D. Gudelienė A. Valiūnas |
26. |
1 mokinys |
KINGS matematikos olimpiados finalas |
Padėka |
A. Valiūnas |
27. |
46 mokiniai (4-10 kl.) |
KINGS olimpiados atrankinis turas |
- |
E. Marmukonienė |
28. |
3 mokiniai |
KINGS anglų k. olimpiados finalas |
- |
E. Marmukonienė |
29. |
1 mokinys |
Respublikinis konkursas Kompiuterinė Kalėdų pasaka |
Padėka |
D. Galinienė |
30. |
8 mokiniai |
Respublikinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas |
Padėkos |
L. Živulskienė |
31. |
3 mokiniai |
Respublikinis loginio mąstymo ir problemų sprendimo konkursas |
Padėkos |
K. Nedzveckienė |
32. |
54 mokiniai |
Matmintinio konkursas |
Padėkos |
D. Gudelienė A. Valiūnas |
33. |
8 mokiniai (5-10 kl.) |
Respublikinis kalėdinių atvirukų konkursas Žiemos fantazija |
Diplomai |
D. Galinienė |
34. |
4 mokiniai |
Vertimų konkursas Tavo žvilgsnis |
Padėka |
I. Rastorgujeva |
35. |
4 mokiniai |
Vertimų konkursas Tavo žvilgsnis |
Diplomai |
E. Marmukonienė |
36. |
5-10 kl. mokiniai |
Tarptautinės tolerancijos dienos minėjimas |
- |
J. Ivanovaitė |
DALYVAVIMAS SAVIVALDYBĖS RENGINIUOSE
Eil. Nr. |
Mokinio vardas, pavardė, klasė |
Pavadinimas |
Laimėjimas (pasiekimai) |
Mokinį ruošęs mokytojas |
1. |
18 mokinių |
Technologijų mokytojų ir mokinių darbelių paroda |
- |
R. Stočkūnienė, Z. Mažeika |
2. |
8 mokiniai (5-10 kl.) |
Elektrėnų sav. 2017-2018 m. m. moksleivių žaidynių kroso estafetės varžybos |
IV vieta |
A. Taparauskienė |
3. |
1-4 kl., 5-10 kl. |
Mokinių kūrybinių darbų paroda Elektrėnų švietimo paslaugų centre |
- |
A. Taparauskienė |
4. |
2 mokiniai |
Elektrėnų sav. 58 kl. mokinių matematikos olimpiada |
- |
A. Valiūnas D. Gudelienė |
5. |
1 mokinys |
Elektrėnų sav. 68 kl. mokinių geografijos olimpiada Mano gaublys |
- |
N. Plančiūnas |
6. |
1 mokinys |
Elektrėnų sav. 912 kl. mokinių geografijos olimpiada Mano gaublys |
- |
N. Plančiūnas |
7. |
1 mokinys |
Elektrėnų sav. raštingiausio aštuntoko konkursas |
- |
R. Matonienė |
8. |
3 mokiniai |
Elektrėnų sav. 5-12 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas |
- |
J. Kazareva |
Kietaviškių pagrindinės mokyklos mokinių 2010-2011 m. m. pasiekimai
Kietaviškių pagrindinės mokyklos mokinių 2012-2013 m. m. pasiekimai
Kietaviškių pagrindinės mokyklos mokinių 2013-2014 m. m. pasiekimai