Didžiuojamės

7 klasės mokinys Nojus Radvila dalyvavo projekte "KINGS LYGA" ir parodė puikius rezultatus! Anglų kalba - aukso medalis ir sertifikatas (mok. Lina Vrubliauskienė), lietuvių kalba - sidabro medalis ir sertifikatas (mok. Jolita Kazareva), matematika - bronzos medalis  sertifikatas (mok. Antanas Valiūnas).

Mokiniai dalyvavo edukaciniuose konkursuose „Olympis 2023 – Rudens  sesija“. Laimėtojai apdovanoti diplomais: Lukas Radvila, 1 kl. -  matematikos (II laipsnio), Domas Grėbliūnas, 1kl. – matematikos (II laipsnio), Benas Grėbliūnas 6 kl. - anglų kalbos (I laipsnio),  Smiltė Bernotaitė, 6 kl. - anglų kalbos (I laipsnio), Ainis Jusevičius, 7 kl. – matematikos (II laipsnio), Vytis Lapinskas, 7 kl. – lietuvių kalbos (III laipsnio), informacinių techn. (II laipsnio), anglų kalbos (I laipsnio), Nojus Radvila , 7 kl. – fizikos (II laipsnio), lietuvių kalbos (II laipsnio), anglų kalbos (I laipsnio), Auksė Žigutytė , 7 kl. - istorijos (II laipsnio), anglų kalbos  (I laipsnio), Greta Startaitė, 7 kl. - lietuvių kalbos, biologijos, anglų kalbos, istorijos (I laipsnio). Dėkojame mokytojams, kurie padėjo mokiniams pasiekti gerų rezultatų: informacinių technologijų mokytoja Danguolė Galinienė, lietuvių kalbos mokytoja Jolita Kazareva, istorijos mokytoja Laimutė Pluščauskienė, anglų kalbos mokytoja Lina Vrubliauskienė, biologijos mokytoja Loreta Makūnienė, matematikos mokytojas Antanas Valiūnas, 1 klasės mokytoja Ilma Abramavičienė.

Gruodžio 6 d. Kietaviškių progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtinė Karilė Dukynaitė dalyvavo Elektrėnų savivaldybės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų Mažųjų skaitovų konkurso II-ajame etape, kuriame laimėjo I-ąją vietą! Mokytoja Onutė Bartusevičienė.

Elektrėnų sav. IT konkurso “Bebras” laurėtai: Mėta Pažėraitė (1 klasė), Luka Mackevičiūtė (3 klasė), Laurynas Daugėla (3 klasė), Luka Lepševičiūtė (5 klasė) – 1 vieta; Kamilė Mikutavičiūtė (1 klasė)Amelija Petraškaitė (4 klasė)Deimantas Mikalajūnas (5 klasė) – 2 vieta; Ema Zinkevičiūtė (2 klasė)Irmina Stasiūnaitė (3 klasė), Gerda Nedzveckaitė (4 klasė), Germantas Petrauskas (5 klasė) – 3 vieta. Padėka informacinių technologijų mokytojai D. Galinienei.

Gerda Nedzveckaitė, 4 kl., Elektrėnų sav. pradinių klasių mokinių skaitytmo konkurse užėmė III vietą. Mokytoja K. Nedzvsckienė.