KIETAVIŠKIŲ PROGIMNAZIJAI REIKALINGAS

SOCIALINIS PEDAGOGAS (0,5 ETATO)

Darbo krūvis – 0,5 etato.

Darbo sutarties rūšis: terminuota (nėštumo ir gimdymo bei atostogų vaikui prižiūrėti laikotarpiui).
Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas
 7,44 – 10,45 (priklausomai nuo turimos kvalifikacinės kategorijos ir darbo stažo).

Darbo užmokestis: 673,32 – 945,73 Eur.

Darbo laikas – pagal sudarytą darbo grafiką.

1. Reikalavimai:

1.1. aukštasis universitetinis arba neuniversitetinis išsilavinimas, socialinio pedagogo kvalifikacija;

1.2. puikūs bendravimo įgūdžiai su skirtingo amžiaus vaikais bei tėvais;

1.3. kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas bendradarbiauti, dirbti komandoje;

1.4. vadovavimasis pedagogo etika, gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti darbą.

2. Pretendentas privalo pateikti:

2.1. prašymą leisti dalyvauti konkurse;

2.2. asmens tapatybę patvirtinančio originalo kopiją;

2.3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;

2.4. gyvenimo aprašymą (CV);

2.5. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją.

Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir kitų dokumentų originalus pretendentai pateikia atrankos dieną.

3. Dokumentai priimami darbo dienomis nuo 9.00 iki 16.30 val. progimnazijos raštinėje adresu: Saulės g. 3, Kareivonys, Kietaviškių sen., Elektrėnų sav., LT-21411 arba siunčiami el. p. adresu kietavmokykla@gmail.com

Telefonas pasiteirauti: (8 528) 44617.

Pretendentai, atitinkantys konkursinės atrankos reikalavimus ir pateikę visus dokumentus, bus informuojami asmeniškai el. paštu ar telefonu ir pakviesti pokalbiui.